| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung galaxy mini iar acesta se inchide din cand in cand problema este ca daca nu il pun la incarcat nu se deschide chiar daca are bateria plina ce pot face?

2 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Mai bine te duci la un service ti-l repara eiwinking

| xDanyxDany a răspuns:

Salut am si eu acest telefon dar nu face asa, cel mai bine ti-as recomanda sa te duci cu el la magazin daca ai garantie la el, daca nu ai garantie du-te cu el la service ca nu e bine, am patit si eu o chestie de genul asta cu un Motorola