| Tudor_Mrr_1996 a întrebat:

Am un Nokia N97 MINI si nu se deschide de nici un fel! Am incercat sa fac si hardreset dar degeaba nu se deschide! L-am lasat la incarcat destul de mult(vreo 2 zile) si tot nimic ce as putea face? Si mai am si un Samsung Galaxy Y pro(GT-B5510) numai ca el daca ii pun bateria se deschide pana la Samsung Galaxy Y Pro GT-B5510 si se inchide inapoi daca ii rescriu soft-ul oare o sa reusesc sa-l fac? (Samsung-ul)
Cu stima,
Tudor!

1 răspuns:
| BRDBRD a răspuns:

Hmm, am si eu un Nokia 150 si s-a udat putin in buzunar, la fel nu se mai deschide deloc.
Cat despre Samsung, am avut o tableta care facea la fel, se aprindea Pana la logo si atat.