| dragos1621 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini si am spart display-ul la el.
Cum pot salva numerele de telefon FARA sa schimb display-ul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Samsung Kies in pc si instaleaza-l.Conecteaza-te cu telefonul la pc cu acest program si salveaza-ti numerele.

| kidy00 a răspuns:

Numai daca cunosti sa umbli pe el super bine! E ca si cum ai umbla pe el cu ochii inchisi. Dar poti baga cartela in alt telefon si salvezi numerele acolo, ori nu am inteles bine intrebarea?

| dragos1621 explică (pentru kidy00):

Numerele sunt salvate in telefon

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Salutare.daca se mai aprinde.te duci intr un magazin Vodafone si faci transfer cu un aparat special de transferat numere de telefon..iti mai iei un telefon la tine sa le transferi pe el..byeee

| Sparg23 a răspuns:

Il conectezi la pc prin cablu de date si le copiezi in pc