| mihainet a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini si tocmai mi-am descarcat aplicatia ip cam viewer, si as vrea sa ma conectez la camerele de supraveghere de acasa si nu stiu cum. Imi puteti spune? Va multumesc.

1 răspuns:
| RazvanelStefanel a răspuns:

BUna deci tie trebuie sati mearga. dar stiu o solutie verifica marca camerei de supreveghere intra pe net si pe home cauta downoald ceva pe forum trebuie sa fie! am si eu la fel si merge numai ca al meu e mai vechi LG gt405 deci! nu conteaza telefonul! numai cadacu nu este (sigur o sa fie) du-te la aia de unde ai luat camera si intreaba acolo sau du-te la Orange cosmote Vodafone si intreaba!