| AlleBwaaa a întrebat:

am nevoie de un mic ajutor catde repede posibil, am un Samsung galaxy s3 mini si as vrea sa imi descarc Retrica pe el, adica am descarcat "Retrica Viewer Plus " dar nu merge imi tot apare doar niste imagini si scrie CamWowRetro. Multumesc anticipat. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Da pai, Retrica e doar pentru Iphone! Daca vrei un editor bun pentru android iti recomand Aviary ^^. O seara faina!

2 răspunsuri:
| Munnich_Madalina_1996 a răspuns:

Incearca un alt program, sunt destul de multe happy

| numepublicsmecher a răspuns:

Retrica nu merge decat pe Iphone. Insa daca vrei un program bun eu iti recomand PixlrExpress pentru ca e fooooaaarteee taaareeee laughing