| Andrex a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 si nu stiu sigur daca sa ii pun o folie de la alien surface (foarte buna din descrierea lor) sau o husa flip.

Răspuns Câştigător
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Depinde cat de mult ai grija de el. daca il bagi in buzunar cu cheile zgarii ecranul. o folie e binevenita. eu nu am folosit nici una nici alta si am observat ca se zgarie dupa o perioada. o husa e buna cand il scapi pe jos. sfatul meu e sa le cumperi pe amandoua.

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

E bine să le pui pe amândouă.

| MirelusRoxi a răspuns:

Alien Surface categoric!

| yon3l a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii pui o husa flip deoarece protejeaza si alte parti ale telefonului ca si capacul de la spate ori colturile marginile carcasei si chiar si displayul iar folia protejeaza doar displayul iar daca vreo data o sa iti cada telefonul cu displayul sa zicem de marginea terasei husa o sa il protejeze sa nu se sparga dar folia nu prea cred.