| VLaDuTz02 a întrebat:

Salutare.Am un Samsung Galaxy A5 2016 si as vrea sa cumpar o folie Alien Surface care cica il protejeaza complet.Ce ziceti? E de calitate? Imi recomandati? ..ar mai avea rost sa il folosesc cu husa daca as avea folia care il protejeaza complet?

Răspuns Câştigător
| ZoLd a răspuns:

Salut, recomand acea folie am avut si eu si este de o calitate foarte buna.
Eu zic ca daca vrei sa il pastrezi cat mai frumos ar trebui sa-i cumperi si o husa ca sa nu ii zgarii camera si aspectul, Bafta!

1 răspuns:
| Scanteie_Yasmina_1999 a răspuns:

Eu am auzit ca protezeaza foate bine telefonul