| yrewnjgf6ushadi a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Trend,si cand ma joc, uneori se intampla sa dau cu degetul pe ecran si sa nu imi ia comanda.Ce poate avea? ..Cum pot sa il fac sa mearga asa cum trebuie?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Să nu îl mai încarci cu tot felul de jocuri și prostii, ăsta e secretul.Deși sistemul de operare poate duce jocuri totuși hardware-ul desi pare performant, din cauza construcției lui nu prea e de gamming.
Și eu am un trend plus dar am instalat pe el doar IM+ și skype. Dacă îmi arede de jucat mă joc pe desktop, că desktopul îi creat pentru asta, sau ceva joculețe on line, bazate pe java.