| andreimare33 a întrebat:

SAlut TPU, am un Samsung galaxy y s5369 si as vrea sa-i fac update firmware.Dsi am o chestie pe telefon de la setari care spune actualizare software aceasta spune ca nu sunt actualizari.Asa ca am vazut unele video-uri dar nu stiu inca ce sa fac. Apropo cat ar fi un update, pret la un magazin?
Multumesc si raspundeti cat mai repede. Dau funda+vot!

1 răspuns:
| SpiritLibeR a răspuns:

Man daca ai cablu de date downloadeaza Samsung KIES eu am un Samsung galaxy young(deala mic si alb dual sim bla bla bla) si a mers( ca al tau CREDlaughing))