| swordman a întrebat:

Am un Samsung wave 575 si daca incerc sa ma conectez la wi fi imi apare autentificare esuata.Nustiu daca asta se intampla si la alte canale de wi fi, pana acum la 2 mi s-a intamplat asta, poate din cauza semnalului slab?

1 răspuns:
| DAB123 a răspuns:

Posibil sa fie si de la semnal / de la router! Incearca sa te duci intr'un internet caffe / mall si incearca acolo! Sau du-te la un prieten cu router wi-fii si vezi daca lui ii merge si tie nu incearca la garantie...