| SorinELoo7 a întrebat:

Am 3 intrebari:
1. La ce foloseste TuneUp Utilities si cat de bun este?
2. Ce sistem audio imi recomandati: Logitech X530 sau Logitech Z506? Nu stiu pe care sa mi-l cumpar.
3. Ce programe utile trebuie sa ai in PC pentru o functionalitate buna si rapida? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Raizen1996 a răspuns:

1. TUNE UP ESTE un program foarte bun, un optimizator de sistem care mareste viteza cu putin ce-i drept dar mareste si curata sistemul. Este unul dintre cele mai bune.
2. Eu sincer iti recomand x530, se aude destul de clar.
3. Tune up si avast ca antivirus pentru ca este foarte bun.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Salut,
1.TuneUp ajuta la optimizarea windows-ului! (Curata registrii, directoarele din windows, defragmenteaza, elibereaza spatiul de pe disc...) E foarte bun ca program.
2. Logitech Z506
3. TuneUp Utilities, antivirus (de preferat cu licenta si Internet Security ). Uite aici o lista cu programe http://ninite.com/ le poti instala cu doar un singur click.
Bafta!

| CookieFace a răspuns:

Salut mega amice megaprietene. CookieFace iti va raspunde la intrebari.
1. Tune up e bun sa iti curete calculatorul (CookieFace iti recomanda sa incerci advanced system care e mai bun, are mai multe decat Tuneup).
2. CookieFace iti recomanda Logitech x530. 2 motive. Am si eu un aparat de la Logitech de acum vreo 4 ani si inca merge. Logitech e mai cunoscuta firma.
3. Ti-am raspuns la intrebare 1 si incearca sa nu iti pui antivirus, il faci sa mearga greu, greu, greu.

Alte răspunsuri
| DannyXDanny a răspuns:

Salut! Tuneup ajuta la: curatarea calculatorului.
Eu ti-l recomand pe: Logitech Z506.
Tie iti trebuie daca n-ai aceste progame: Avast! Antivirus, Nero sunt cele mai bune. Funda plz!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Tune Up iti optimizeaza sistemul, il "curata" periodic si este cel mai bun.
2. Logitech x530 se aude bine si este si mai ieftin (250 lei )... celalalt nu stiu dar probabil ca este mai bun
3. Tune UP si un antivirus bun

| Tkd_Alyna_1996_Wbez a răspuns:

TuneUp este foarte bun, eu chiar azi l-am folosit si dupa mi-a mers pc-ul mai bine. Intrebarea 2 nu stiu cum sa-ti raspuns, asta depinde de tine! Iar la intrebarea 3, intr-adevar avast este bun, dar eu am folosit si avg si mi s-a parut la fel big grin