| MirceaRadu21 a întrebat:

Am un site de stiri http://www.d-news.ro.Cum fac sa atrag cat mai multa lume pe site, sa am vizitatori in fiecare zi si metode gratuite de promovarea.

2 răspunsuri:
| MirceaRadu21 explică:

Salut! Site-ul meu este facut de curand adica de prin februarie.Si din cate informatii am eu trebuie sa am vizitatori pe site ca sa ma accepte google pentru Adsense.Si vreau sa imi creasca numarul de vizitatori pentru acest lucru.Cu siguranta dupa ce voi fi acceptat de Adsense o sa platesc pentru trafic mare, pentru audienta pe Facebook dar acum nu am sumele necesare de bani.Si daca stii cumva sa imi spui ce trebuie sa fac pentru adsense.Cineva mi-a spus sa creez cont si sa astept fara sa inserez cod de anunt.Este bine? sau astept degeaba? Multumesc anticipat pentru raspuns

| trendstuffs a răspuns:

La fel si al meu http://trendstuffs.ro/. pentru o promovare buna utilizeaza mult site-urile de socializare precum facebook, twitter etc, foloseste taguri utile, si cel mai important scrie articole originale, nu copia din alta parte