| MirceaRadu21 a întrebat:

SALUT TPU! Care sunt metodele de promovarea gratuita a unui site( site de stiri http://www.d-news.ro ) si ce site-uri de promovarea stiti? DAU FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cei trei G: Google, Google, Google. Nu spamui si nu folosi trucuri recomandate de hackerasi, ca mai mult strica.

Răspuns utilizator avertizat
| Mania1987 a răspuns:

Eu folosesc www.cooldown.ro pentru promovare gratuita pe FB.
1. Creez un mesaj
2. Selectez grupurile unde sa fie postat (cel mult 5000 de grupuri)
3. Selectez intervalul de trimitere (din 2 in 2 minute de exemplu)
4. Primesc vizitatori!
Este foarte simplu