| dumitrumihai a întrebat:

...am un smartphone LG Optimus Net si cand vreau sa downloadez Temple Run de pe Google Play imi spune: "Aceasta aplicatie nu este compatibila cu versiunea"....acum intrebarea: Cu ce nu este compatibila aplicatia..cu telefonul sau cu ceva legat de software?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Da Bine... Si eu am Optimus Net. Nu poti rula jocul fiindca nu avem FlashPlayer. Cu Telefonul nu este compatibila. pentru mine asta e cea mai trista parte a telefonului. dar stai linistit, e mai bun Optimus net decat Explorer sau Wildfire S. funda?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Telefonul este rpea slab din pct. de vedere hardware pentru a rula temple run.

| dumitrumihai explică (pentru sltlp):

Are aceleasi specificatii tehnice cu HTC explorer(tel pe care merge temple run)..inca al meu are procesorul mai mare 800>600

| sltlp a răspuns (pentru dumitrumihai):

Ce ma, nici pe explorer nu merge nativ temple run, asa ca las- balata

| dumitrumihai explică (pentru sltlp):

Te anunt ca un coleg de-al meu are HTC explorer..curat..fara patchuri alte rahat-uri ca sa-i mearga si ii merge la fel de bine ca pe galaxy s

| sltlp a răspuns (pentru dumitrumihai):

Da, cum sa nu, si te astepti sa si cred, nu. Sau poate ca ai dreptate daca e vreun galaxy s cu android vechi pe el, gen 2.1 sau 2.2 sau chiar 2.3.3 etc.

| dumitrumihai explică:

Pe HTC Explorer merge aceasta aplicatie (are aceleasi caracteristici tehnice cu ce am eu...inca eu am procesorul mai puternic)