| boby98c a întrebat:

Am un Sony Ericsson k610i si am cablu de date. Inainte (7-8 luni) cand bagam cablul de date imi arata in pc toate folderele din telefon ( poze, muzica, teme, aplicatii etc.), acum imi arata doar teme si video. De ce? Ce trebuie sa setez? Daca stiti spuneti mai clar va roghappy Multumesc mult! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Fa si tu ce vrei. dar sa fi incercat mai intai pe alt pc

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fa sij t un update de soft. incearca si pe alt pc

| boby98c explică (pentru sltlp):

Am facut si tot la fel... Daca fac ceva la telefon? Sa il resetez?

| boby98c explică (pentru sltlp):

Ok, mersi

| sltlp a răspuns (pentru boby98c):

Fa si tu ce vrei. dar sa fi incercat mai intai pe alt pc

| Nick_Robert_1995 a răspuns:

Deconectează telefonul şi aşează-l pe beton. Desenează cu cretă un cerc în jurul lui şi rosteşte incantaţia :
Halakazam, halekazam,
Hulukazam, hilikazam.
Apoi iei un cuţit de bucătărie şi te tai uşurel pe braţ şi lasă să curgă câteva picături de sânge pe telefon. Acesta o să înceapă să scoată fum dar nu te ingrijora, o să se rezolve. Aşteaptă câteva minute să se usuce sângele şi o să funcţioneze.

| boby98c explică (pentru Nick_Robert_1995):

Chiar nu am nevoie de glume...