| Calibru99 a întrebat:

Am un stick Hama de 16 GB, il am de aproape un an si a functionat pana ieri, il bag in USB, se aude sunetul de intrare, dar in my computer nu il vad, bifez aia sa vad foldere ascunse si vad in my computer removable disk dar cand dau sa intru imi spune ca nu exista niciun drive, am incercat prin disk management dar imi spune No Media. nu stiu ce sa mai fac, si imi trebuie sa copiez niste filme pe el. Pe alt PC la fel face. Are un LED rosu, ala merge.
Daca stiti vreo metoda sa il readuc la viata, va rog sa-mi spune-ti si mie!

1 răspuns:
| Claudes a răspuns:

Incearca sa-l conectezi la un alt PC, daca-l duci la Altex ar trebui sa-l rezolve. O zi buna!