| Dangerous10 a întrebat:

Am un telefon Galaxy Y Young GT S5369 si cand mi se incarca bateria sau cand imi da cineva un mesaj pe fb, imi suna o melodie si nu stiu cum sa o dezactivez sau sa pun doar un sunet, stiu ca e pe undeva la setari dar nu mai stiu unde.
Cine imi spune FUNDA!

1 răspuns:
| mariusraduica a răspuns:

Intri la setari>sunet>si vezi acolo niste optiuni pentru reglarea sunetului cum ar fi: sunet de apel, notificare, volum media.[varianta pentru android 2.3.6 respectiv 4. x.x] sau pur si simplu apesi tasta volum jos si dai pe iconita din dreapta care arata setarie volumului.[valabil doar pe android 4.x.x]