| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna,cine are telefon Samsung s6310 galaxy young, vreau sa stiu cat timp incarca bateria lui? l-am pus la incarcat dar nu stiu cat timp dureaza sa incarce? dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| iulitutu a răspuns:

In maxim 2 ore se incarca happy daca iti ia mai mult de 3 ore trebuie sa-l duci urgent la un service!
funda happy

| DULCICABRUNETA explică (pentru iulitutu):

Ok,mersii happy da funda.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cam 3 ore la mine se incarca de la 0 la 100 fara nici-o problema

| Fakiru70 a răspuns:

Ar trebuii sa se incarce repede.

| DULCICABRUNETA explică (pentru Fakiru70):

Daa,multumesc frumos :* happy

| unknown78 a răspuns:

Cam 2 ore in general, oricum cred ca iti scrie pe undeva cand este 100% incarcata

| DULCICABRUNETA explică (pentru unknown78):

Pai tocmai, ca m-am uitat si nu scrie, decat daca il deschid scrie, dar daca incarc pe inchis nu scrie nimic happy Multumesc de raspuns

| Raduioanavalentina a răspuns:

Eu am telefon la fel si cam intr-o ora jum-doua se incarcawinking

| DULCICABRUNETA explică (pentru Raduioanavalentina):

Intr-o jumatate de ora nu existawinking big grin zici tu asa...

| daria_9287 a răspuns:

2-3 ore! :*

| DULCICABRUNETA explică (pentru daria_9287):

Multumesc frumos draga mea :*:*:*:*:*:*