| TheWheel a întrebat:

Ce ziceti, daca imi iau tableta Odys Loox http://www.cel.ro/tablete/tableta-odys-loox-4gb-wi_fi-an droid-2.3-l/ as avea probleme cu ea? Adica oare ar sacada aplicatiile si jocurile gen fruit ninja, angry birds etc? Initial am vrut sa strang pentru un Samsung Galaxy Fit dar nu prea pot strange asa de mult. Oricum, are cineva tableta asta?

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Fereste-te de tableta asta pentru ca este foarte proasta. nu are android market, si jocurile merg foarte sacadat! angru birds se misca bine, dar celalalte mai complexe lasa de dorit! mai pune vreo 200 de ei in plus si ia-ti un Allview aldro speed, ii este mult superioara asteia.

| Vaida_Vlad_1997 a răspuns (pentru laurentiu80):

Ai nimerit tu produsul gresit xD

2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Am eu galaxy fit nu nu scadeaza nimic daca vrei in vara eu imi iau GALAXY tab 7.0 plus si atunci til dau tie la un pret mai bun cam 5 mil. eu zic ca tabletele astea ieftine poate merg bine dar nu te tin mult asa ca nu merita