| KodekZ a întrebat:

Am un xBox 360 ( cu kinect) si vreau sa descarc jocuri de pe internet si sa le fac pe DVD-uri pentru el. Dar nu stiu cum, daca m-ati putea ajuta va-s fi recunoscator big grin + FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Hatze9000 a răspuns:

Nu cred ca pot, trebuie sa modezi XBox-ul. Bafta!

| KodekZ explică (pentru Hatze9000):

Nu ma bag eu sa modez XBox-ul ca poate ai fac, ceva. Asa ca prefer sa cumpar jocurile big grin. Multumesc de ajutor

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

1)Trebuie sa ai xbox modat
2)Iei CDBurnerXP, bagi DVD in unitate, selectezi imaginea ISO(care poate fi in format daemon tools) selectezi viteza x2 apoi start, astepti and enjoy!

| Eiccjsjdijcdj a răspuns:

E piraterie... Poti lua amenda.Nu incerca!