| TheGamer211 a întrebat:

Am urmarit video-ul tutorial al lui JackFrags despre OBS (https://m.youtube.com/watch?v=svrpFWMkmd0) si am facut intocmai cum a zis. Dar cand am inceput sa filmez, nu se auzea sunet deloc, nici microfonul si nici jocul. As dori sa stiu din ce cauza este. Eu am doar microfonul de la casti iar pentru partea de sunet: am boxe dar din cauza bârâitului le-am scos din uz iar acum am un monitor cu boxe incorporate dar mi-am conectat castile la acesta. Nu stiu cum sa remediez. Funda

1 răspuns:
| DeeAnonym a răspuns:

O fi o eroare... Incearca sa stergi jocul si sa-l instalezi iar.