| Bogdan2111s a întrebat:

am vazut acum cateva saptamani un pc Acer Aspire Atc 605 cu specificatiile de 8 gb rami procesor i5 si 4 gb video si nu il mai gasesc stiti vreun link unde il pot gasi?
As vrea sa il cumpar ce ziceti e bun pentru jocuri.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Cum ai gasit tu pc-ul ala la 2400 Roni?
Este o chinezarie!

| Bogdan2111s explică (pentru RaduTN):

La eMAG era dar mi se pare ca avea rami mai putin nu mai stiu sigur : l-am gasit asta este http://m.emag.ro/......DKX48BBBM/ ce zici este bun la pretul asta?

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Are placa video de tip multimedia, daca vrei acel calculator pentru gaming nu-l cumpara.

| Bogdan2111s explică (pentru RaduTN):

Ok mersi muuuult

| RaduTN a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Cu placere. happy

| Bogdan2111s explică:

Avea si hdd de 1 tb pretul era intre 2.000-2.400 lei parca