| NicEbOy a întrebat:

am vazut ca la unele telefoane nokia daca scrii un mesaj si iesi din greseala cand intri din nou in creare mesaj ramane acolo ce ai scris, se salveaza. Asa am vazut la un prieten.
Azi am trimis un mesaj cuiva depe un nokia al altcuiva si am sters si mesaje expediate da am uitat sa verific daca s-a salvat ce am scris la creare mesaj. Oare s-a salvat si acolo?

Răspuns Câştigător
| Ioniboni a răspuns:

Din cate stiu eu se salveaza in schite doar in momentul in care abandonezi mesajul. Daca tu l-ai scris si i-ai dat "trimitere" si l-ai sters de la expediate, clar ca nu mai e nicaieri.