| Cavani1999 a întrebat:

Daca am apasat pe archive la un mesaj trimis cuiva pe yahoo messenger, mesajul e șters de tot sau îl mai poate vedea persoana căruia i l-am trimis din greseala?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Serverele Yahoo Messenger nu mai functioneaza de cativa ani. Ce ai vazut tu in arhive au fost stocate doar pe calculatorul tau, deci nu mai poate fi vazut de alti parteneri.

| Cavani1999 explică (pentru Bula):

Eu am mutat fișierul din "send" in "arhive", am crezut că așa șterg de tot mesajul si nu îl mai poate vedea cu i i p am trimis, deci nu se poate sa fie șters de tot? Am făcut o mare prostie și vreau să șterg mesajul, sper sa se poată într-un fel, poate daca instalez o aplicație?

| Bula a răspuns (pentru Cavani1999):

Poti dezinstala linistit YM, fiindca nu mai functioneaza de mult.

| Simpatic a răspuns (pentru Cavani1999):

Vorba lui bula cine mai foloseste yahoo mess? ca sa vada acea persoana acel mesaj trebuie sa aiba instalat yahoo messanger si din cate imi aduc aminte trebuie sa aiba vechile date de autentificare acolo adica emailul si parola din perioada cand s-a inregistrat pe mess, nu imi mai aduc aminte acestea parca coincideau cu emailul si parola de la contul de email yahoo?
Sunt slabe sanse ca acea persoana sa mai aibe asa ceva!
Pe de alta parte mi-ai adus aminte de o perioada demult apusa din pacate, pai messanger a fost ceva adevarat nu prostia de Facebookwinking
Intre timp yahoo a fost cumpar de un grup denumit Oath

| Violleta2022 a răspuns:

Vorbim de 2 lucuri diferite aici:
1. Daca i-ai trimis mesajul acelei persoane, chiar si din greseala, a fost 100% primit si citit.
2. Ceea ce ai tu in arhiva, poti vedea doar tu, fiindca altcineva nu are acces la arhiva ta.