| alex_3858 a întrebat:

am vazut si eu pe net niste casti de acelea de copiat la teste la examene de acelea mici. uitati aici linkul:http://www.fara-restante.ro/......zibil.html de copiat, as vrea sa stiu si eu cum pot copia cu ele la mate :) aidka daca am o problema sau un exercitiu de te doarre mintea cum as putea sa comunic mai usor cu respectivul? niste idei ceva... daca voi ati folosot asa ceva. spuneti-mi si mie :)

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Te cam joci cu focul.Profesorii stiu despre asa ceva. Daca te vor prinde pierzi mai mult.