| DanielPH a întrebat:

Am vazut utilizatori de Facebook care isi pun o poza de profil, dar nu poti comenta/da like la ea, nu poti vedea cine a dat like sau cate like-uri are. Apare doar poza, fara nimic in plus.
Cum faci asta?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Pentru că au setat la setările de confidențialitate "only me" sau "doar eu" nu poate nimeni comenta și da like-uri se dechide decât poza și atât.
Cum fac asta?
Uploadezi poza, te duci în albumul respectiv alegi poza care o vrei să fie poză de profil și după ce se schimbă, vei da click pe ea să o vizualizezi și în dreapta click pe Edit și mai jos după acea dată alegi "only me" sus acolo. Asta e tot. Rogi pe cineva după aceea să îți vizualize profilul și evident poza.
Succes!