| stefanescu3_8007 a întrebat:

Am venit in anglia si de un an nu m-am mai jucat pe Calculator. Inainte sa vin in Londra am scos toate firele din Pc si l-am pus in cutie. L-am trimis si l-am primis. L-am montat l-am deschis si imi da o eroare :

Rebout and select proper boot device or insert boot media in selected device and press a key.

mda... Am tot intrat pe net sa vad raspunsuri to tot ce am gasit era :
1. Cablurile nu sunt bune (cred ca le-am pus bine.)
2.bois( nu prea le am as dori un tutorial sau ceva de genul asta)
3. Sa stricat ( ei bine eu nu cred ca daca nu am m-ai stat pe el 1 an nu cred ca s-a stricat)

as dori sa imi spuneti ce credeti. Am incercat sa pun un nou windows pe pc da nu mi-a gasit nimica memoria. ce pot sa fac?

sistemul e un Asus
progesorul :Intel celeron cpu e3300 2.50 GHz Speed : 2.50 count : 2
placa video : aty hd 4300/4500 1gb

DAU FUNDA LA CINEVA CARE IMI DA UN SFAT BUN SI DAU SI VOT.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria Dragoste si sex se pun alt gen de intrebari.Numai bine.

| madness2021 a răspuns:

Reinst si tu windowsu mai baiete si totul o sa fie ok happy succes