| aloken a întrebat:

am Windows 10 iar cand booteaza si se deschide windowsul apare ceva cu Expolit.exe stiu stiu, keylogger dar nefunctional i-am sters jumate din programe si nu mai i-a date dar problema este ca apare mereu cand aprind pc-ul si windowsul i-am gasit sursa adica programelul ala.exe si nu pot sa il sterg cica trebuie sa am drepturi de administrator el e in >>%appdata%-Microsoft-(numele >folderului)-(numele programului) am incercat sa iau diferite programe din astea care te lasa sa stergi cica toate fisierele sau ce mai ai tu pe acolo dar deloc. Ceva sugestii ce sa fac sa il sterg in afara sa resetez Windowsul? Evident funda!@

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-i click dreapta si apasa run as administrator. Daca nu merge incearca cu Malwarebytes Antimalware: https://www.malwarebytes.org/