| alex_3858 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema,mi-am resoftat telefonul,am un Samsung s5230, l-am resoftat totul a decurs OK,am pus o tema (stiti ca fisierele pentru tema se pun intr-un fisier creat in telefon numit Res, cu ajutorul programului Samsung Pc Studio) Ei bine, cand vreoiam sa sterg fisierele din folderul Res.ro s-au sters o anumita parte mai mult de jumate si mai ramasesera cateva fisiere pe care nu uteam sa le sterg, asa ca m-am enervat si am sters folderul Res.nu stiu cum de am putut sa il sterg, acuma vine problema ca nu mai pot creea alt folder in telefon numit Res. ca sa pot copia fisierele temei...acuma cand aprind telefonul apare ecranul alb.
Aici vine intrebarea,Cum creez alt folder in telefon numit Res? sa descarc alta versiune de pc studio? astept raspunsuri,

1 răspuns:
| l4ur a răspuns:

Cel mai bine e sa-l duci la un service sa nu mai strici si altceva.