| LoveIsLove4Ever a întrebat:

am windows 8.0 pro si am o problema dau funda. acest windows nu ma lasa sa umblu in control panel si sa rulez anumite executabile care au nevoie de run as administrator. nu ma lasa la chestii de genul : rate this computer, device manager, turn windows features on or off. etc. (mentionez ca windowsul este activat )

3 răspunsuri:
| AlexAndrei96 a răspuns:

Poti fi mai clar? si eu am windows 8.1 pro, dar am gasit metode prin care pot inlocui aceste lipsuri. pentru mai multe detalii dai add la alexandru.andrei_96 -> Y! M

| LoveIsLove4Ever explică (pentru AlexAndrei96):

Bine dai accept NOW

| LoveIsLove4Ever explică (pentru AlexAndrei96):

O sa primesti cerere de la alexandrumarzenco@yahoo.com