| Mefics a întrebat:

Am o problema cu pc-ul.Am instalat o tema de windows 7 pentru windows Xp si dupa reset nu imi mai apar iconitele bara de jos, nimic.folosesc task manager pentru a intra in my computer sau altele, cand vreau sa pornesc un joc imi da eroare iar cand am vrut sa intru in control panel pentru un nou user...nimic, nu mai merge nici ala. Ce pot face?(nu vreau sa bag windowsul iar) dau funda raspunsului bun

Răspuns Câştigător
| danyboy_6762 a răspuns:

Eu cred ca nu sa instalat cum trebuie te sfatuies sa descarci de aici :http://stealth.laurentiu.us/2009/Seven_Remix_XP_1_01.exe un pack si instaleazal si eu zic ca o sati mearga dapaia bafta!