| Jeezy a întrebat:

Salut.
Daca vreau sa instalez ceva ce imi cere.net framework...cand dau sa instalez mai intai imi cere sa instalez framewor.net dar cand ajunge la sfarsit imi zice ca nu poate fi instalat deoarece el deja exista instalat...any sugestion?

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ce versiune vrea si ce windows ai?

| Jeezy explică (pentru cristimihailov):

Vrea versiunea 4.5 si eu am windows 8.1

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Instaleaza-l pentru ca asa iti cere windows-ul, si apoi, nu o sa mai ai probleme!

| Jeezy explică (pentru EmanuelEmy7):

Da dar la sfarsit nu pot da continue pentru ca deja zice ca este instalat...aia stiu si eu ca asa cere windowsul so nu o sa mai am probleme

| hypentakill a răspuns:

L-ai mai instalat candva? De obicei asa se intampla la o dezinstalare "manuala" sau partiala.

| Jeezy explică (pentru hypentakill):

Eu unul nu l-am mai instalat...probabil a venit la pachet cu altceva

| hypentakill a răspuns:

Încearcă cu MsiInv să vezi dacă ai instalat ceva cu.NET