| vladlove123 a întrebat:

are ceva daca am instalat avira antivirus si mai instalez si malware bites anti malware.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu e nicio problema daca instalezi Anti Mallware. Nu se incurca intre ele. Fac lucruri diferite. Dar incearca ca programul de malware, daca se poate si are in setare, sa nu-ti porneasca odata cu Windows-ul la start-up.
Asa cum pleaca antivirusul. Pentru ca atunci cand detecteaza ceva, s-ar putea sa-ti porneasca amandoua si o sa te incurce. Foloseste programul Anti Malware numai pentru a curata din
cand in cand.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu e nici o problema instaleaza linistit.Pa,pa

| Krueger a răspuns:

Absolut nici o problema, eu folosesc si nu am probleme...chiar iti recomand!