| Gabytzu25 a întrebat:

As dori sa achizitionez cat mai repede o tableta...si as avea 3 posibilitati:
1-Tableta Evolio Evotab 2
2. Tableta Allview Alldro 2
3. Tableta Allview Alldro Speed Super Slim
Care ar fi cea potrivita?
As vrea sa ma pot conecta la internet, si anume la youtube, google, google maps, sa joc jocuri, sa vad filme, sa fie multi-touchscreen, sa aiba mai multe aplicatii.
Cea mai convenabila care ar fi?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| arual93 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai convenabila e tableta Allview Alldro 2 in raport calitate/pret(rezolutie buna, android, wirelessul se instaleaza usor)

| Gabytzu25 explică (pentru arual93):

La Alldro 2 ma gandeam si eu dar vroiam si parerea altora happy multumesc

2 răspunsuri:
| edysoru111 a răspuns:

Spui ca vrei sa fie multitouch, dar exact Allview alldro 2 nu e multitouch. Daca vrei jocuri si viteza alldro speed e cel mai bun.