| Neluuu a întrebat:

As dori sa stiu daca cumpar o tableta Samsung Galaxi tab2, daca are folie pe ecran din fabricatie, s-au trebuie sa o comand separat, si vreau parerea voastra asupra modelului de tableta. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Este o tableta buna, ce sa zic! Nu este chiar de performanta celor NOTE, dar asta nu inseamna ca nu sunt performante. Poti rula aproape orice aplicatie pe ea fara probleme.
Si am impresia ca are.

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Folia de protectie se comanda in caz ca se deterioreaza cea din fabrica :D

pentru detalii:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_2_7_0_p3100-4543.php

| al3xander a răspuns:

Eu am un galaxy tab 2 7.0 de un an si ceva fara folie si crede-ma nu are nici macar o zgarietura, daca-i sterg ecranul e oglinda. nu are rost sa dai bani in plus si sa stai cu o folie pe ecran, are un ecran foarte puternic.

| sweetmih a răspuns:

Are folie si e un model misto daca ti-l permiti