| heliosdark a întrebat:

Salut mi-am luat o tableta (Samsung galaxi tab2 10.1) si vreau sa filmez direct pe ea cu screencast de pe magazin play si imi zice ca imi trebuie (root) la tableta ce este root si ce trebuie sa fac ca sa ii fac root la tableta ca sa mearga screencast.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| FlorinM28 a răspuns:

Salut. Rootarea la tableta este o deblocare software. Daca nu te pricepi eu zic sa stai mai bine cuminte, ca prin rootare iti pierzi garantia. Poti sa aduci tableta la starea initiala asta daca mai poti. Deci mare grija

| danyel89 a răspuns:

Nu inteleg, de ce sa filmezi cu screencast? filmeaza cu programul inclus de tableta