| danvasiilol a întrebat:

As dori sa stiu daca telefonul Samsung galaxy s2 plus se incarca solar fara nici o husa sau vreun accesoriu.Si as mai dori sa imi dati un link catre un site cu huse rezistente la apa pentru acest mobil.

Răspuns Câştigător
| owneriest a răspuns:

Nu,nu se incarca

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Solar laughing
Nu. nici nu cred ca exista un telefon vandut asa "serios" care sa se incarce la soare.
Si nu e nici rezistent la apa si nu mai cauta huse(ca gasesti rar si costa fff mult). Ai cumparat deja telefonul sau vrei sa il cumperi?

| express11 a răspuns:

Solar...nici huse rezistente la apa nu sunt!

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu exista huse rezistente la apa si nici nu se incarca solar alea sunt doar niste aberatii pentru marketing.

| hp8510p a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Huse rezistente la apa exista...dar nu pentru S2.Pentru s3, s4, note 2, note 3 si alte telefoane da.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru hp8510p):

Ma refeream in cazul telefonului lui.Nu despre asta e vorba? sau vrei sa pari pe cunoscatorul aici?