| Chis_Roli_1998 a întrebat:

As dori un raspuns la intrebarea daca am windows 7 ultimate si sa zicem ca am GTA V instalat daca imi fac upgrade la windows 10 nu imi pierd datele sau trebuie sa incep din nou jocul, merita sa imi fac upgrade la windows 10. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Forin_Urk_1995 a răspuns:

Stai linistit asta are bombe la cap! daca vrei sa faci UP. poti face fara a sterge datele din pc. doar alegi keep my file. dar nu fa daca nu ai cel putin o placa video de 2 GB si 4 GB ram... de ce? nu o sa-ti mearga unele jocuri si se fa misca ca dracu

| Petrican a răspuns:

Mai bine ramai la windows 7.

| Syde a răspuns:

S-ar putea sa pierzi salvarile. Nu-ti recomand deloc sa-ti dai upgrade la windows 10 deoarece esti cu totul monitorizat. Este o optiune la windows care face in asa fel ca jocurile piratate sa fie dezinstalate fara acordul tau.