| SergiuAndrey95 a întrebat:

Merită să mai cumpăr iPhone 7? Nu vreau să mai cheltui mulți bani pe un telefon. De un an jumate am S9 și m-a dezamăgit. Anterior am avut tot iPhone și îmi place mai mult IOS decât Android.

3 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Nu recomand Apple sau Samsung. Sunt praf ambele.
Huawei e cel mai tare big grin Am un Huawei de 5 ani pe care am avut sute de jocuri in acelasi timp si dupa 5 ani merge perfect big grin Zici ca e nou. Asa ceva nu mi s-a mai intamplat cu un telefon niciodata.
Dar il tin degeaba ca mi-am cumparat un Huawei mai nou.
Dar la Huawei ai grija ca are niste restrictii. Cauta si tu pe google

| Strepix a răspuns (pentru aimullah123):

Ce telefoane de la Apple si Samsung ai testat tu sa vii cu acest argument? Nu zic ca Huawei ar fi un brand rău, pentru ca am avut telefoane de la ei dar in niciun caz nu se compara cu Samsung. Mai ales că acum Huawei a pierdut accesul la Android si Magazin Play pe următoarele device uri.

| Strepix a răspuns:

Am avut ambele telefoane menționate de tine. În niciun caz nu as trece de la S9 la iPhone 7. Iti recomand un ban in plus si iPhone 7 Plus, am fost super mulțumit de el. Bateria ține mult, camera e foarte ok, sunetul la fel.