| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac o poza de profil de youtube adica stitii voi sunt uni youtuberi care au poza de profil la youtube skin-ul lor de minecraft dar mai realist si ma intrebam daca imi puteti spune si mie cum pot face asta! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheGuy92 a răspuns:

Ceva de genul asta?
https://yt3.ggpht.com/....../photo.jpg
Daca da poti cauta un artist sa-l lucreze sau il faci chiar tu daca crezi ca poti.(Gasesti tu un tutorial pe YouTube)

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Vrei să aflii cum îţi pui poză de profil pe youtube?

| Neo12 a răspuns (pentru TheGuy92):

Găseşti pe google poze d'alea.

| TheGuy92 a răspuns (pentru Neo12):

Ceva de genul asta?
https://yt3.ggpht.com/....../photo.jpg
Daca da poti cauta un artist sa-l lucreze sau il faci chiar tu daca crezi ca poti.(Gasesti tu un tutorial pe YouTube)

| Neo12 a răspuns:

Dacă asta vrei, vezi că lângă iconiţa YouTube e o săgeată, apasă pe ea şi dă-i pe My Channel. După aceea, sus în colţul stâng îţi apare o iconiţă, dai pe ea să schimbi şi o să-ţi apară ceva de la google, iar de acolo te descurci. Baftă.