| andreicaia99 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati am pus cateva intrebari legate de tableta Toshiba encore si raspunsurile erau impartite. multi spuneau ca e foarte buna si multi spuneau sa ma orientez dupa una Samsung. dar Samsung galaxi tab 3 ca specificatii este mai slaba din cate am vazut. spuneti-mi la ce detalii va referiti când spuneti ca galaxi tab e mai buna. funda!

2 răspunsuri:
| Ibanez a răspuns:

Este mai buna deoarece tine mai mult bateria, iar la perforanta, nu se strica dupa 1-2 saptamani, o sa dureze, spre diferenta de alte tablete. Din punctul meu de vedere, mai bine iei o tableta cotata mai sus si care da dovada de durabilitate, decat una care nu este populara si nu tin e mult

| andreicaia99 explică (pentru Ibanez):

Da,dar aici e vorba totusi de Toshiba care si ea este o firma renumita, poate nu chiar ca Samsung dar totusi nu e firma romanesca