| ionutmoise_9444 a întrebat:

:
As vrea sa-mi cumpar un Sony Ericsson Xperia x10 mini pro
Dar am auzit ca se strica repede ca in loc de z iti pune y sau invers si multe altele.
Uni spun ca nu merge YouTube insa am aflat ca daca ii fac update la softer merge. ( La android )
Telefonul este destul de mic si de gros
Are o camere de 5 MP
Este dotat cu Android 1.6 si am aflat ca pot sa-i fac update la 2.1
Am aflat ca bateria tine in jur de o saptamana.
Am gasit telefonul la 700 Lei cel mai ieftin.
Si acum vin intrebarile.
1. Ati gasit o oferta mai ieftima? ( dati Linkul )
2. E bun telefonul mi-l recomandati? De ce? ( Daca nu ce alt telefon miat recomanda? )
3. Voi ce parere aveti de telefon?
Uitati un link :
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-sony_ericsson-xperia _x10_mini_pro-2752

2 răspunsuri:
| ionutmoise_9444 explică:

Am uitat sa va spun VOT + FUNDA xD ( * _ * ) laughing

| ionut17777 a răspuns:

Iti recomand sa iti iei un Sony Ericsson xperia play este foarte bun.Credema va merita+ca merg foarte multe jocuri pe el