| Michiō a întrebat:

as vrea sa stiu ce dezavantaje are Replica IPhone 4 si as mai vrea sa stiu daca merge pe el internetul + youtube-ul?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai in primul rand ca nu are sistem de operare iOS ci android, interfata "clona" si da merge internetul si youtube-ul dar iti zic eu ca nu merita, e chinezarie de proasta calitate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca e replica e dezavantajul in sine. E un telefon de unica folosinta, arunci banii degeaba, la prima problema poti sa iti iei adio de la el.

| Michiō explică (pentru suntserios):

Vreau sa stiu daca merge pe el internetul si youtube altceva nu ma intereseaza si am dat o caramida(telefon Nokia made in china) si am luat iphone-ul

| Daddythedog a răspuns:

Salut! Acelasi lucru este valabil si cu ceasurile. Lucruri originale sau replici. Eu iti pun tie niste intrebari si iti dai singur raspunsul: Tu esti un om original sau o replica? Cu ce gen de oameni iti place sa interactionezi? cu oameni originali sau replici ieftine? Cam asa si cu telefonul. Impins de "societate" sa fii in ton cu ea, vrei si tu un telefon de fite. Te sfatuiesc altceva: Ia ti un job part time, strange bani si daca tot vrei un iphone, ia ti unul ORIGINALwinking