| iulianbalan a întrebat:

as vrea sa stiu daca as putea avea net pe tableta fara wireless sau modem 3g adica prin cablu usb tableta este Allview speed city.A si daca da sa imi spuneti si cum multumesc.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU! Nu poti avea! Cablul USB NU este pentru internet!

1 răspuns:
| ClimateZone a răspuns:

Colegul cu raspunsul ala evaziv nu te-a ajutat. Ca sa poti avea internet pe tableta aceea iti trebuie un cablu OTG si un modem 3G. Altfel te poti conecta doar prin WiFi. Daca ai cumparat tableta noua, atunci ai cablu OTG, iar un modem poti luat de la Digi daca ai internet de la ei.

Bafta!