| eDDy a întrebat:

as vrea sa stiu daca cu asa PC mi-ar merge jocul Call of Duty: Black Ops.
http://img.b-zone.ro/images/66214092174178382456.png
-Placa video 1 gb ram
Nu conteaza grafica la joc si la ce-a mai mica grafica. Nu imi merge can you run it.

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Procesorul este prea slab dar ar trebui sa mearga cu setarile date la minim.
-Tu ai Intel® Core™2 Duo E5400 de 2, 70Ghz si 2GB ram.
-Jocul cere la minim Intel® Core™2 Duo 2, 4GHz cu 2Gb Ram.
-La mediu Intel® Core™2 Duo E6600 de 3Ghz cu 3gb Ram. La mediu chiar daca reusesti sa deschizi jocul, tot iti va rula greu(se va misca in reluare), dar la tine ar trebui sa mearga cu setarile date la minim.

| JuLien a răspuns:

Eu am o configuratie asemanatorare cu a ta. dar am procesor 2. 8Ghz. si imi merge cu detaliile la high.

| Kaz a răspuns:

Da iti merge mai pe low putin