| sanduchiprian a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista vreun program cu care poti sa vezi cei care se folosesc de wifi-ul tau si sa vezi si pe ce site-uri intra sau sa le intriduc virusi din astea... FUNDA!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti rau. Daca intra cu wi-fi nu inseamna ca iti ia din pc fisiere+altele.

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu cred straight face

| suffarstar a răspuns:

Nu nu ai cum,sa le intri in pc pentru ca au firewall,trebuie sa inveti multe chestii cum sa pacalesti firewall,oricum mai bine iti cauti alta ocupatie decat sa spionezi p'alti.
Mi-am adus aminte,da poti sa spionezi pc altcuiva,ai nevoie de un troian,ii trimiti tipului ceva pe mess si ii bagi si un troian,dar daca are un antivirus bun s-ar putea sa te prinda, cauta la youtube tutoriale, cum sa faci un troian, dar iti spun ca nu e bine ce faci, nu e frumos

| sanduchiprian explică:

Eu doreasc ca sa vad doar macar site-urile pe care intra oamenii de pe wifi-ul meu