| Ovidiu_Ovy_1995_OINk a întrebat:

Astazi am incercat sa incarc un video pe Youtube, iar dupa ce se incarca imi apare "SE PROCESEAZA 95%". Astept putin timp si imi spune ca trebuie sa aleg un tip de format al video-ului acceptat.Printre toate tipurile de video acceptat este si.avi, iar videoclipul meu este de tip.avi. Care este problema si cum as putea sa o rezolv?

1 răspuns:
| Mazalu_Cristian_1977 a răspuns:

Trebuie sa aiba o problema cu camera cu care filmezi sau winowsul pe care il folosesti (recomand sa il schibmi)