| DrakeN a întrebat:

Astazi cand mi-am pus bateria in laptop am observat ca nu o mai vede, iar atunci cand o introduc laptopul imi merge lent.Am incercat sa scot PC-ul din priza si am vazut ca se blocheaza o secunda apoi se inchide(asta cand bateria e pusa).Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gangaster a răspuns:

Sall eu iti zic asa: ori bateria e stricata ori sa apelezi la un specialist in calculatoare mai ales laptopuri ca sunt unii care stiu doar in unitati centrate! Bafta!