| Mary012 a întrebat:

Aveti idee cat timp se plateste pentru extra storage 100GB in drive? Stiti ca in drive la google ai 15GB apoi nema. Stiu ca este 10 lei pe luna dar cat timp?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cat platesti atata il ai.

| Wr3nch a răspuns:

Cum adica cat timp lol? Nu e ceva luat in rate. Platesti permanent, atata timp cat ai nevoie. Cand nu mai ai nevoie de cei 100 de gb sau ti-ai copiat altundeva, anulezi abonamentul si revii la 15.

| zilog a răspuns:

Eu am 1 Terra de la tata Putin! cine știe RUSĂ primeste cloud de 1 terra moca gratis free de la rusi pentru rusi happy

Trebuie sa iei ce este bun de la toți
dacă unii dau moca ceva ia
daca altii dau moca alt ceva ia si de la aia
cloud.mail.ru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platesti cat timp vrei sa beneficiezi de extra storage

| Balalau95 a răspuns:

"Stiu ca este 10 lei pe luna dar cat timp"
pana cand nu mai platesti