| Lungu_Alexandru_1998 a întrebat:

Azi am dat sa intru pe mozila Firefox dar cand am intrat in loc de google aparea asa http://s12.postimage.org/an2jjsfn1/untitled.png
ce poate fi?
In final am remediat problema am scris in loc de google.ro.com si a mers dar nu stiu ce s-a intamplat stie cineva ca nu sunt singuru si la cativa colegi la fel li se intampla

Răspuns Câştigător
| costy2120 a răspuns:

Google.ro a fost atacat in aceasta dimineata de hackeri, modifica la pagina pornire si scrie www.google.com, o perioada nu va mai functiona google Romania

4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Daca se intampla si altor persoane, inseamna ca nu este de la calculatorul tau. Problema a fost de la serverele de DNS, au fost atacate, acum este ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au fost atacate serverele de dns de la google azi dimineata

| MacMiller a răspuns:

Google a fost atacat de hackeri. Va mai dura ceva timp pana se va remedia.

| CataBurja a răspuns:

Daca ai descarcat jocuri citeste cerintele si celelalte inainte sa dai agree/sunt de acord si mie m-i se intampla cateodata. sau mai poate fi daca intri pe anumite site-uri